Сайт Херсонської міської ради

Останні медичні новини

Вітаємо з Днем Соборності!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня соборності, уже незалежної України!

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичу усім громадянам України здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі власної держави. Впевнена, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашого рідного Херсону та усієї України!

З святом Вас!

З повагою 
Начальник управління С.В.Межерицька

   

Умеренность – компромисс здоровья

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Комментарии специалистов больницы о последствиях травм и излишеств в питании во время новогодних праздников.

В связи с ухудшением погодных условий врачи напоминают херсонцам о необходимости соблюдения мер безопасности при перемещении по улицам города во избежание падений и травм.

Читати далі: Умеренность – компромисс здоровья

   

«Регионарная анестезия – за и против»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

В городской клинической больнице им. А. и О. Тропиных прошла конференция с участием врачей анестезиологов-реаниматологов. Комментирует: заведующий отделением анестезиологии и реанимации Андрей Фруль.

Читати далі: «Регионарная анестезия – за и против»

   

Інформація про стан надання медичної допомоги особам, які перемішуються територією Херсонської області, біженцям та переселенцям із Донецької та Луганської областей, а також військовослужбовцям у КЗ «ХМКЛ ім. А. і О. Тропіних».

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Протягом серпня – листопада до лікарні звернулося 369 осіб із областей, де проводиться  антитерористична операція. У тому числі до лікарів амбулаторно-поліклінічної служби звернулося 94 особи, до лікарів-педіатрів 203 дитини, до травматологічного пункту 22 особи, до травматологічного офтальмологічного пункту - 3 особи. Госпіталізовано до відділень стаціонару 46 осіб.

Подробнее: Інформація про стан надання медичної допомоги особам...

   

Сторінка 1 з 55