Сайт Херсонської міської ради

Останні медичні новини

«Регионарная анестезия – за и против»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

В городской клинической больнице им. А. и О. Тропиных прошла конференция с участием врачей анестезиологов-реаниматологов. Комментирует: заведующий отделением анестезиологии и реанимации Андрей Фруль.

Читати далі: «Регионарная анестезия – за и против»

   

Інформація про стан надання медичної допомоги особам, які перемішуються територією Херсонської області, біженцям та переселенцям із Донецької та Луганської областей, а також військовослужбовцям у КЗ «ХМКЛ ім. А. і О. Тропіних».

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Протягом серпня – листопада до лікарні звернулося 369 осіб із областей, де проводиться  антитерористична операція. У тому числі до лікарів амбулаторно-поліклінічної служби звернулося 94 особи, до лікарів-педіатрів 203 дитини, до травматологічного пункту 22 особи, до травматологічного офтальмологічного пункту - 3 особи. Госпіталізовано до відділень стаціонару 46 осіб.

Подробнее: Інформація про стан надання медичної допомоги особам...

   

3 грудня – Міжнародний день інвалідів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів.

Проведення Міжнародного дня інвалідів направлено на привернення уваги до проблем цих людей, захисту їх гідності, прав та добробуту, посилення уваги суспільства до переваг, які воно отримує від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному та культурному житті.

Читати далі: 3 грудня – Міжнародний день інвалідів

   

Обласне показове тренувальне навчання з локалізації осередку хвороби, яка викликана вірусом Ебола

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

 

25 листопада 2014 р. на базі КЗ «Херсонська  міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» проведене обласне показове тренувальне навчання з локалізації осередку хвороби, яка викликана вірусом Ебола, в якому прийняли участь: Бондарева Л. В. – заступник директора Департаменту охорони здоров’я – начальник управління з організації медичної допомоги населенню, Безкровний В.І. – начальник Головного управління Держсанепідслужби у Херсонській області, головний державний санітарний лікар Херсонської області, Панкратов С. М. – головний позаштатний інфекціоніст  Департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації, Малицька А.П. – головний лікар КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша», головні лікарі міських та центральних районних  лікарень, центрів ПМСД, заступники головних лікарів з медичної допомоги, інфекціоністи, керівники та лікарі-епідеміологи відокремлених структурних підрозділів Головного управління Держсанепідслужби у Херсонській області та ДУ «Херсонський  обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

Читати далі: Обласне показове тренувальне навчання з локалізації осередку хвороби, яка викликана вірусом Ебола

   

Сторінка 1 з 55