Сайт Херсонської міської ради

 

 

Останні медичні новини

В ДИТЯЧИХ ПОЛІКЛІНІКАХ СУВОРОВСЬКОГО РАЙОНУ РОЗПОЧАТО ВАКЦИНАЦІЮ БЦЖ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

За ініціативи адміністрації КЗ «ХМКЛ ім.Є.Є.Карабелеша» в березні 2016 року за позабюджетні кошти придбано 1400 доз вакцини БЦЖ.

Проведення вакцинації БЦЖ є єдиним методом специфічної профілактики туберкульозу у дітей.

Відповідно до національного календаря щеплень, планова вакцинація проводиться новонародженим в пологовому будинку та ревакцинація  в 7 років.

Враховуючи відсутність вакцини тривалий час (з вересня 2015 р.), в першу чергу планується проводити щеплення дітям першого року життя.

ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ ДО СВОГО ДІЛЬНИЧНОГО ЛІКАРЯ-ПЕДІАТРА АБО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ.

Заступник головного лікаря з дитинства
КЗ «ХМКЛ ім. Є.Є. Карабелеша» В.В. Самодіна

   

ВІДБУВСЯ КОНКУРС – АКЦІЯ «СОНЯЧНІ МЛИНЦІ»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

11 березня 2016 року в 13.00 у приміщенні конференц-залу КЗ « Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша», відбувся конкурс – акція «Сонячні млинці», присвячений святу «Масляної».  Це свято символізує проводи зими, зустріч із весною та передує Великому посту.

Читати далі: ВІДБУВСЯ КОНКУРС – АКЦІЯ «СОНЯЧНІ МЛИНЦІ»

   

ПІДСУМКОВА МЕДИЧНА РАДА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я МІСЬКОЇ РАДИ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

24 лютого 2016 року в 13.00 у приміщенні конференц-зали КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» відбулась підсумкова медична рада управління охорони здоров’я міської ради.

Тема заходу «Про підсумки роботи галузі охорони здоров’я м. Херсона в 2015 році та пріоритетні напрямки роботи в 2016 році».

Читати далі: ПІДСУМКОВА МЕДИЧНА РАДА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я МІСЬКОЇ РАДИ

   

Вирус Зика

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Хвороба, спричинена вірусом Зіка – це арбовірусна інфекція, що передається комарами роду Aedes. Захворювання зазвичай перебігає легко, у формі гарячки з висипанням, кон’юнктивітом, міальгією та іншими неспецифічними симптомами, що тривають від 2 до 7 днів.

Актуальність проблеми для охорони здоров’я у 2016 р. зумовлена швидким розповсюдженням вірусу Зіка в Американському регіоні та збільшенням частоти вроджених аномалій, випадків синдрому Гієна-Барре, інших неврологічних та аутоімунних порушень у країнах та на територіях, де встановлено циркуляцію збудника.

Читати далі: Вирус Зика

   

Сторінка 1 з 69