Сайт Херсонської міської ради

 

 

Останні медичні новини

В Києві пройшли заходи з нагоди 25-річчя ВУЛТ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

30 червня цього року виповнилося 25 років з дня відновлення діяльності Всеукраїнського лікарського товариства. З цього приводу Товариство спільно з Національною науковою медичною бібліотекою та Національним музеєм Історії медицини провело День історичних читань «Українська медицина у віках» за участю членів Правління, голів регіональних організацій, вчених, лікарів, який пройшов 30 червня в Києві.

Читати далі: В Києві пройшли заходи з нагоди 25-річчя ВУЛТ

   

Антиретровірусне лікування - обов’язкова та невід’ємна частина комплексної медико-соціальної допомоги людям, які живуть з ВІЛ.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Світовий досвід свідчить, що поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу призводить до зменшення тривалості життя, зростання потреби у медичних послугах, загострення проблем бідності, соціальної нерівності  та  сирітства, подолання яких потребує постійного збільшення видатків з державного, обласного та місцевих бюджетів.

Читати далі: Антиретровірусне лікування - обов’язкова та невід’ємна частина комплексної медико-соціальної допомоги людям, які живуть з ВІЛ.

   

За активну участь у волонтерському русі

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

   

Родная и непознанная – Херсонщина

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Июнь в Херсоне – наверное, самое ласковое, добродушное время. Наблюдая, как день наполняется жизнью, светом и красотой – сердце омывается природой, этим родным, текучим воздухом, его бессловесьем. Жаль только, что мы редко успеваем оглядываться и всё это замечать: травы у стоп, ароматы и звуки того живого целебного богатства, на какое так щедр наш регион.

Читати далі: Родная и непознанная – Херсонщина

   

Сторінка 1 з 63