Сайт Херсонської міської ради
Останні медичні новини

КІР –НЕБЕЗПЕКА ПОВЕРТАЄТЬСЯ.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

З початку 2017 року в Європі реєструється складна епідемічна ситуація із захворюваності на кір.

Станом на 10.12 2017 р. в Україні на кір захворіло 2381 особа, з яких 72% складають дорослі. Зафіксовано 4 смерті від кору: померло 2 дитини та 2 медичних працівника.

Читати далі: КІР –НЕБЕЗПЕКА ПОВЕРТАЄТЬСЯ.

   

Впровадження в дію проекту«Сталість ВІЛ-послуг»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

30.05.2017 року в поліклініці № 2 КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім Є.Є. Карабелеша» для ЗМІ проведено брифінг мера міста Херсон Миколаєнко В.В., головного лікаря Малицької А.П. та фахівців лікарні щодо стану впровадження в місті проекту «Сталість ВІЛ-послуг».

Проект, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується консалтинговою компанією «Deloitte», був презентований в місті у 2016 році та має на меті посилення системи охорони здоров’я України для забезпечення ефективного та сталого надання послуг з профілактики, лікування та догляду у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення. За результатами зустрічі з представниками USAID було підписано Меморандум про співробітництво між Херсонською міською радою, Департаментом охорони здоров’я Херсонської  обласної  державної  адміністрації та Херсонською міською громадською організацією «Асоціація 21 століття».

Читати далі: Впровадження в дію проекту«Сталість ВІЛ-послуг»

   

Покращення якості профілактики та лікування ВІЛ- інфікованих пацієнтів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

В рамках реалізації в Україні програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, 08 грудня 2016 року представниками аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers та ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» був здійснений моніторинговий візит до закладів охорони здоров’я Херсонської області, які надають допомогу пацієнтам з ВІЛ-інфекцією з метою перевірки виконання програм профілактики та лікування ВІЛ- інфікованих пацієнтів.

Читати далі: Покращення якості профілактики та лікування ВІЛ- інфікованих пацієнтів

   

Когда надежда обращается к памяти…

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

11 ноября в больнице Тропиных состоялось торжественное открытие капитально отремонтированного здания детской поликлиники №1.

Чтобы разделить это приятное событие, на торжественной церемонии, около празднично украшенного входа в детскую поликлинику по ул. Комарова, собрались сотрудники больницы и многочисленные гости.

А ведь этому моменту предшествовал долгий путь… от зарождения до реализации идеи вернуть поликлинику на её историческое место и дать ей доступные лечебно-диагностические возможности на основной базе больницы, какие невозможно было организовать в старом приспособленном помещении на ул. Суворова 39.  


Читати далі: Когда надежда обращается к памяти…

   

Сторінка 1 з 10