Сайт Херсонської міської ради

Останні медичні новини

Пока мы способны хранить близость – мы способны рождаться заново

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

В больничном храме состоялся молебен о здравии детей

Читати далі: Пока мы способны хранить близость – мы способны рождаться заново

   

Відкриття рентгендіагностичного комплексу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

10.02.15р в  поліклініці №2 КЗ «Херсонська  міська  клінічна  лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» відбулось   урочисте  введення  в  дію   рентгендіагностичного   комплексу  для   проведення  скринінгової  флюорографії  населення  району.

Читати далі: Відкриття рентгендіагностичного комплексу

   

Підведено підсумки роботи лікарні за 2014 рік.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

29 січня в КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»  відбулась підсумкова Медична рада за результатами роботи лікарні за 2014 рік. В роботі медичної ради брали участь: заступник міського голови Черевко Сергій Миколайович, начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Межерицька Світлана Віталіївна, заступник директора Департаменту охорони здоров’я  ОДА – начальник управління з організації медичної допомоги населенню Бондарева Ліна Володимирівна, головний лікар – Малицька Алла Павлівна.

 

Читати далі: Підведено підсумки роботи лікарні за 2014 рік.

   

Вітаємо з Днем Соборності!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня соборності, уже незалежної України!

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичу усім громадянам України здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі власної держави. Впевнена, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашого рідного Херсону та усієї України!

З святом Вас!

З повагою 
Начальник управління С.В.Межерицька

   

Сторінка 1 з 56